wyszukiwarka

QMS - QUALITY MILK SYSTEM

Qms 150x150

Bardzo ważne jest to, aby mieć świadomość, że mastitis ma duży wpływ na całą hodowlę bydła mlecznego.

Prewencja Mastitis jest jednym z podstawowych elementów walki z chorobą. Koszty związane z prewencją są nieporównywalne z konsekwencjami jakie odnosi hodowca bydła i cały sektor mleczarski. Dlatego dobra higiena i zarządzanie stadem daje gwarancję obniżenia negatywnego wpływu mastitis na wyniki ekonomiczne gospodarstwa.

Program QMS wdrożony przez ABS to ocena ryzyka w sferze zdrowia wymion, z naciskiem na teoretyczne i praktyczne szkolenie dojarzy, wdrażanie odpowiednich procedur higieny doju oraz kontrola mastitis w Twoim stadzie.

Program QMS łączy dobre praktyki i wykorzystanie doskonałych produktów do higieny doju z linii Valiant, a tym samym pozwala nam na osiągnięcie wyznaczonego celu: Większej produkcji mleka o najwyższej jakości.

 

foto qms

 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  ABS Global wprowadza na rynek nowy produkt: seksowaną genetykę Sexcel™ Madison, Wisconsin, USA — firma ABS Global Inc. (ABS), będąca częścią Genus plc, wprowadza dziś na rynek seksowaną genetykę Sexce...
 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  Nadchodzą nowe dni Genetyki Seksowanej... Wykorzystując technologię XXI wieku firma ABS Global opracowała własną technologię seksowania Sexcel ™, jest to genetyka seksowana, która ma na celu dostarcze...

 

MAPA STRONY