wyszukiwarka

RASY MIĘSNE

Aktualnie testowane buhaje ras mięsnych

W ramach naszych analiz wycieleń u bydła mięsnego każdego roku w populacji krów mięsnych w całej Wielkiej Brytanii testuje się od 10 do 20 młodych buhajów ras mięsnych. Szczególną uwagę zwraca się na użytkowanie młodych buhajów ras mięsnych krzyżując je z krowami mlecznymi, aby uzyskać rzeczywisty i jak najtrafniejszy obraz potencjału młodych buhajów pod kątem łatwości wycieleń, długości ciąży, jakości cieląt i przydatności do kojarzenia z jałówkami.

Młode buhaje ras mięsnych wybiera się spośród wiodących w Wielkiej Brytanii ras, przez co hodowcy mają do dyspozycji znacznie szerszą i bardziej urozmaiconą pulę.

Buhaje mięsne x mleczne o dowiedzionej wartości hodowlanej

Wraz z narastającymi kosztami produkcji na farmach bydła mlecznego drobiazgowa selekcja ojców-buhajów ras mięsnych nigdy nie była tak istotna, jak dziś. Dobrostan krów i zyski hodowcy to dwa kryteria brane przez nas pod uwagę w procesie selekcji buhajów ras mięsnych. W Genus ABS oferujemy Państwu buhaje o dowiedzionej wartości hodowlanej pod katem łatwości wycieleń, długości ciąży i jakości cieląt – z poziomem wiarygodności, na którym możecie Państwo polegać.

 

British blue Aberdeen Angus
BRITISH BLUE ABERDEEN ANGUS
Blonde d aqutaine Charolais
BLONDE D’AQUAITANE CHAROLAIS
Limousin simmental
LIMOUSIN SIMMENTAL
Hereford  
HEREFORD  
 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  ABS Global wprowadza na rynek nowy produkt: seksowaną genetykę Sexcel™ Madison, Wisconsin, USA — firma ABS Global Inc. (ABS), będąca częścią Genus plc, wprowadza dziś na rynek seksowaną genetykę Sexce...
 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  Nadchodzą nowe dni Genetyki Seksowanej... Wykorzystując technologię XXI wieku firma ABS Global opracowała własną technologię seksowania Sexcel ™, jest to genetyka seksowana, która ma na celu dostarcze...

 

MAPA STRONY