wyszukiwarka

VALIANT BARRIER

valiant 3b1VALIANT BARRIER to środek do pielęgnacji wymion, zawierający unikalną i niezwykle efektywną kombinację czynników antybakteryjnych, zapewniających dziewięciogodzinną ochronę.

Valiant Barrier jest stworzony do zastosowania po doju. Środek ma jaskrawo-zieloną barwę, a więc jest bardzo dobrze widoczny na strzykach.

Zabójczy dla bakterii – przedłużone działanie

Unikalna kombinacja dwutlenku chloru i kwasu mlekovaliant 3b2wego tworzy niezwykle agresywną, natychmiastową i długo działającą substancję, zabójczą dla bakterii.

 Zmienna lepkość i podsiąkanie…

 

Podwójne działanie antybakteryjne jest uzupełnione w przypadku Barriera ochronnym działaniem mechanicznym. Barrier tworzy na strzyku trwałą choć elastyczną powłokę ochronną.

 

valiant 3b3

 • Zmienna lepkość powoduje, że Barrier początkowo zachowuje się jak płyn po czym zastyga jak syrop.
  • Jego warstwa w miarę jak rozprowadza się po strzyku staje się coraz cieńsza i znakomicie penetruje wszystkie załamania i zmarszczki na skórze, nie pozostawiając bakteriom miejsca do rozwoju.
  • Zjawisko to powoduje, że Barrier lepiej pokrywa strzyki i ograniczamy w ten sposób zużycie płynu a więc i straty.
 • Gdy dipping jest przeprowadzony w 30 sekund po usunięciu aparatu udojowego, to dzięki właściwości podsiąkania (przesuwania się w górę w naczyniach włosowatych), wnika 10 mm do kanału strzykowego, tworząc barierę zarówno mechaniczną jak i chemiczną.
 • Po takim zabiegu strzyki pozostają gładkie i zabezpieczone przed działaniem bakterii.
 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  ABS Global wprowadza na rynek nowy produkt: seksowaną genetykę Sexcel™ Madison, Wisconsin, USA — firma ABS Global Inc. (ABS), będąca częścią Genus plc, wprowadza dziś na rynek seksowaną genetykę Sexce...
 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  Nadchodzą nowe dni Genetyki Seksowanej... Wykorzystując technologię XXI wieku firma ABS Global opracowała własną technologię seksowania Sexcel ™, jest to genetyka seksowana, która ma na celu dostarcze...

 

MAPA STRONY